Na jednym wózku.

Blog o Frankowych przygodach z Potworzastym za kołnierzem jest jednym z wielu blogów, których zazwyczaj mali bohaterowie walczą z przeciwnością losu, jaką jest choroba. Z myślą o takich właśnie blogach Fundacja „Promyk Słońca” zorganizowała kampanię społeczną o nazwie „Na jednym wózku”. Kampania owa ma w swoim założeniu zwrócić uwagę społeczeństwa na problemy rodziców, rodzeństwo i bliskich osób niepełnosprawnych. Przy okazji kampanii, której patronuje Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska, fundacja zorganizowała konkurs dla blogerów. W prawym panelu naszego bloga, na samej górze znajdziecie baner, w który można klikać RAZ DZIENNIE z jednego numeru IP. Klikanio-głosowanie na blogi trwa do 15 grudnia, a zwycięzcy dostaną wakacje! Także, jeśli naklikamy odpowiednią ilość razy, być może uda się zostawić Potworzastego w domu i pogonić z Franciszkiem nad morze. Albo w góry. Przy okazji w rankingu blogów możecie poznać naprawdę wyjątkowe historie wyjątkowych ludzi.

A tymczasem zobaczcie, co sam zainteresowany ma na ten temat do powiedzenia. Film z dedykacją dla ulubionej warszawskiej Mai. 🙂

21 myśli nt. „Na jednym wózku.

  1. Maluszku, jesteś ślicznym, mądrym Aniołkiem.
    Milion buziaczków dla Ciebie dziecinko, Rodzicom tony sił ślę i wiary, że za czas jakiś Franio odzyska zdrówko !Klikam oczywiście !

  2. Klikać będę codziennie, w pracy i w domu. Trafiłam tutaj przypadkiem i pokochałam ten blog… Franciszek jest cudowny, a jego rodzice to anioły. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *