Kubuś

Trzy i pół kilograma miłości, pięćdziesiąt siedem centymetrów szczęścia i całe, wielkie, tłuste dziesięć punktów od Pani Apgar, posiada bujną czuprynę w kolorze blond. Oczu nie chce jeszcze za bardzo pokazywać.

Szanowni Czytacze! Niniejszym przedstawiam Wam mojego pierwszego bratanka- Jakuba. Przyszedł na świat dziś o 9.30, rozkochał w sobie kogo tylko mógł rozkochać i otrzymał tytuł najfajniejszego prezentu pod choinkę ever. Tym samym jest ich już trzech do kompletu: Franek, Leon i Kubuś. Drżyjcie dziewczęta, nadchodzą!

Witaj na świecie Kubuniu. :*

Kuba

P.S. Ja tam nie wiem, jak to się stało, ale piękny niczym Matka tfu Ciotka Anka 😉

11 myśli w temacie “Kubuś

    • I ja gratuluje matce Ance bratanka, a Franiowi i Leosiowi kuzyna 🙂 A po za tym to chyba jakiś grudniowy wysyp bratanków, 11 dni temu też zostałam ciocią mojego pierwszego bratanka Jasia

  1. Szczerze gratuluję (i oczywiście umieram z zazdrości, bo podkradłabym chętnie – tylko pewnie nie pozwolą)!

    Aniu, przepraszam, że tak po imieniu (ale jak dla mnie, to znamy się całkiem dobrze) i że w takim momencie, ale może mogłabyś udostępnić…
    Nie wiem, czy to jest w porządku, nie wiem, czy nie nadużywam tej „znajomości” ale staram się pomóc temu małemu wojownikowi, choć tak na prawdę wcale go nie znam. Jeśli to foux pax to skasuj, proszę, tę wiadomość i zapomnijmy o sprawie.
    https://www.facebook.com/pomocantosia/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *