Kominiarz.

Co tam recytacje! Co tam wierszyki! News jest taki:

Franciszek właśnie ćwiczył oddychanie. Ale jak ćwiczył! Przez PÓŁTOREJ GODZINY BEZ RESPIRATORA! Przez półtorej godziny na podwórku! Dlaczego to takie istotne? Dlatego, że do tej pory oddychanie można było ćwiczyć tylko w domu, bo Franio nie był na tyle silny i nieco bał się zasłonięcia rurki tracheo kominkiem chroniącym przed ewentualnymi nieczystościami i owadami, które chciałyby narobić szkody i wlecieć do rury. Aż do dziś! Dziś mały Dzielniak pozwolił na kominek, w związku z czym mógł wyjść na podwórko z Tatą BEZ RESPIRATORA! To znaczy z respiratorem w wózku, ale nie przy szyi! Czy Wy wiecie jaki to sukces? Wiecie, że to oznacza wielkie wzmocnienie oddechowe? I najważniejsze: z kominkiem przy rurce można mówić! Bo powietrze nie ucieka dziurką w szyjce, tylko najnormalniej w świecie leci do buzi przez struny głosowe! No kurczę: PÓŁTOREJ GODZINY BEZ RESPIRATORA, Z KOMINKIEM PRZY SZYI MÓWIĄCEGO FRANCISZKA.

Jak ja zazdroszczę mojemu Mężowi, że widział to pierwszy…

I dowód zdjęciowy:

39 myśli w temacie “Kominiarz.

 1. BRAWO!!!
  Jaki dzielny Francesco:)
  Zaglądam na bloga codziennie po coraz to lepsze wiadomości o zdolnościach małego Dziedzica:)
  Sciskam, trzymam kciuki i buziaki:)

 2. nie wierzę…. półtora godz?? i gadał jak szalony? na dworze?? :D:D:D no tego jeszcze nie było ! 🙂 jak się cieszę 😉

 3. Gratulacje:) Odkąd trafiłam na Waszego bloga sprawdzam kilka razy dziennie czy są jakieś nowe wiadomości o Franiu, a takie wiadomości sprawiają że dzień od razu staje się lepszy:) Pozdrawiam gorąco:)

 4. Łzy mi się zakręciły z radości! Cudowna wiadomość! i jak będzie możliwość – poprosimy bardzo pięknie o nagranie :)) ON jest KRÓLEM ŻYCIA! 🙂 uwielbiam Go!

 5. Franiu gratulacje !!! Jesteś przesłodkim blondynkiem , którego pokochało tak wiele osób i każdy postęp jest radością nawet dla obcych , takich jak ja 🙂 Aczkolwiek było mi dane poznać Frania osobiście i urzekł mnie swoją urodą i osobą 🙂 Pozdrawiam

 6. Rzadko komentuję chociaż jestem stałą czytaczką 😉

  Franiu ty Wspaniały Dzielniaku!!!!!! Cudowna wiadomość 🙂 Życze coraz więcej minut bez rury!!!!

 7. Wspanialszej wiadomości dawno nie słyszałam. Gratulacje Franeczku kochany, trzymamy kciuki za dalsze postępy. Jesteś dzielny i wyjątkowy. Buziaki.

 8. wzruszyłam się 🙂 ciesze się razem z wami. pokazujecie że rzeczy niemożliwe stają się możliwe. czekam na więcej takich nowin!!!

 9. Płakać mi się chce z radości!!!!
  Strasznie się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Cuda są na wyciągnięcie ręki:)
  Uścisk wielki dla Taty, Franciszka i Ciebie:*

 10. SUPER!!! SUPER!!! FRANIO BRAWO !!! jesteś najwspanialszym DZIELNIAKIEM o jakim słyszałam!!! czekam na kolejne Twoje wyczyny i kibicuję !!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *