Dzień Kobiet.

Drogie Panie!

My wiemy, że to święto takie niezbyt feministyczne jest. Wiemy też, że nie wszystkie lubicie te goździki, rajstopy i inne takie, ale z racji tego, że rzadko kiedy mamy tak swobodny dostęp do bloga jak dziś i w kalendarzu nie ma innej okazji, by zwrócić się bezpośrednio do Was, przyjmijcie od nas takie życzenia:

Życzymy Wam dużo cierpliwości do tych naszych skarpetek, które złośliwie nie lądują w koszu do prania, dużo uśmiechu na widok zupełnie przez przypadek rozlanej herbaty na świeżej pościeli, dużo silnej woli do słynnego „za chwilę” i dużo dużo miłości, kiedy patrzymy jak kot ze Shreka. Życzymy Wam słońca przez cały rok, uśmiechu od ucha do ucha i wizyt w SPA, przynajmniej raz w tygodniu! 🙂

Z buziakami,

Franek i Frankowy tata- Szymon.

A poniżej własne osobiste życzenia od Franklina: języczek, buziaczki i słodka pogadanka.:

38 myśli w temacie “Dzień Kobiet.

 1. Życzenia przeeeeeeepiękne!!! Dziękuję chłopaki!!! Ciężko będzie Was pobić;) Ciekawam co moje chłopaki wymyślą!!;*

 2. Najcudowniejsze buziaki na świecie. Już niedługo Cię za nie wycałuję. No i te życzenia, oczywiście Franek nie pominął taty i przekazał, że tata też się do życzeń dołącza. CUUUUUDDDDOOOOWWWNNNEEEEE chłopaki i życzenia 😀

 3. Cudne te życzonka od Franusia, takie słodkie buziaki, dzięki już weselszy dzień mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Moj Chlopak wprawdzie juz sie wykazal i poslodzil troszke 😀 ale Wasze zyczenia to wisienka na torcie 😀 dziekujemy i z Ola slemy mega buziaka 🙂

 5. no no no, nie wiem jak mój Chłop zareaguje jak mu powiem że najlepsze życzenia dostałam od pewnego przystojnego Franciszka 😀

 6. Dzięki za życzenia:) Póściłam filmik mojemu synkowi (10mc) i próbował powtarzać za Frankiem sylaby ( popłakałam się ze śmiechu):P Jesteście super!

 7. Wszystkie kobiety z telewizji Amazing również całują Franka i gorąco dziękują za buziaki.

  Zapraszamy wszystkich fanów tego małego celebryty do obejrzenia reportażu o Franku pn. „Walka z nieuleczalną chorobą” w programie Z życia wzięte na kanale amazing (tv. kablowa Multimedia Polska). Reportaż można również obejrzeć przez internet na stronie http://www.amazingtv.pl, trzeba tylko pobrać wtyczkę.
  Zapraszamy 8 marca o godz. 20:55.

 8. No Franklinowscy położyli tymi życzeniami wszystkich facetów na kolana, a Franuś no cóż wszystkie babeczki są twoje do usług. Czarujesz młody oj czarujesz, w tym wieku no no – pełen szacun.
  Dziękujemy za życzonka.

 9. ulala 🙂 cud, miód i orzeszki normalnie, mamo Aniu:) genialnie, właśnie skończyliśmy oglądać!!! Dobrej Nocy!:* to buziak dla Staruszków, a to: :* :* :* :* :* :* :* dla naszego Celebryty! 🙂

 10. o tak 🙂 PIerwszy raz napiszę komentarz ponieważ jestem pełna podziwu dla rodziców. Obejrzałam cały reportaż o Franku, łzy ciekną mi po policzkach aż nie nadąrzam wycierać. Wielki szacun dla rodziców. To skarb jest mieć takich rodziców jak wy. Franek jesteś Najdzielniejszym Dzieciakiem pod słońce. Normalnie zakochałam się ! Kocham Cię Franuś ! A rodzice, prawdziwi a przedewszystkim wierzą nie poddają się, oby tak dalej. Mama Anna jesteś najwspanialszą matką, chociaż taka młoda a jakiego kopa dostała w dorosłaść i razem z Tatą Szymkiem dajecie sobie świetnie radę. Pozazdrościć takiego Kochanego i Najdzielniejszego Syna. No nie mogę zakochałam się :* 🙂 Buziaki dla Franka.

 11. chyba nie ma słów, które mogłyby opisać mój podziw dla Franka…..dla jego rodziców…..chyba nie da się tego opisać rozsądnie….Po obejrzeniu reportażu mogę w zasadzie stwierdzić tylko, że czuje się jak mrówka?!w obliczu Waszego heroizmu….czuje, że moje troski to pikuś….moje problemy to nie problemy….I choć wiem, że to co pisze….nic nie wnosi, pragnę wirtualnie ucałować stópki Dziedzicowi i jego rodzicom;* jesteście MEGAdzielni! i MEGAwyjątkowi!

 12. Franula jesteś najcudowniejszy, najukochańszy, najpiękniejszy, najzdolniejszy i w ogóle naj…naj…naj…(oczywiście zaraz po mojej córci;-)) Dziękujemy pięknie za życzenia od chłopaków. Jesteście SUPER rodzinką, szczęście od Was bije na kilometry! Buziaki od naszej rodzinki. Spokojnej nocy życzymy.
  P.S. No i dla mamy Anny wszystkiego najlepszego cobyś była zawsze szanowana i doceniana…!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *