Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr…

Przyszła wiosna. Na całego. Nawet muchy się już obudziły i spać nad ranem nie dają. Podobnie Franciszek. Wstaje o piątej, głodny jak wilk i gotowy do zabawy. Wczoraj spędził cały dzień na podwórku. Spał pod wierzbą, wędrował z Ciocią A. po trawniku i nawet obiad zjedliśmy przed domem. Franciszek był przeszczęśliwy, bo jak powiedziała Ciocia A.: „na naszym podwórku tyle się dzieje!”. Oglądaliśmy chmury, pomagaliśmy tacie w wiosennych porządkach, goniliśmy z Dziadkiem Gregiem psa, pałaszowaliśmy tort od Babci Domowej na huśtawce i do domu wróciliśmy przed 18stą. 🙂 Nasza błotna droga też w końcu jest przejezdna, więc nawet sprawdzaliśmy co ciekawego dzieje się u sąsiadów.

Dlaczego wiosna jest fajna:

*bo Franek może spędzić cały dzień na wędrówkach,

*bo dzięki takiemu wietrzeniu Franek zjadł PIĘĆ posiłków i gdyby nie fakt, że był już wieczór, pewnie jadłby jeszcze,

*bo dzisiaj rano na licu naszego syna widniały dwa przepięknej urody rumieńce,

*bo będzie to można powtarzać, powtarzać i jeszcze raz powtarzać,

*bo chłopaki właśnie poszli na spacer.

Z cyklu: czym może Cię zaskoczyć listonosz:

W piątek do Franka przyszła paczka. Od Cioci Justyny. Ciocia Justyna pyta, czy paczka doszła? Doszła. Czy się podoba? BARDZO. Czy Dziedzic szczęśliwy? A jakże. Dziękujemy niezmiernie i załączamy poniżej foto dla Cioci:

A tutaj: godzinę temu wylansowany Franklin pogonił na podbój dzielnicy:

 

A fotelik już prawie wybrany. W zasadzie trzy. Dzięki Waszym podpowiedziom. 🙂 Jutro zamawiamy!

18 myśli w temacie “Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr…

  1. Właśnie oglądam program w którym jest Franek. Gdyby nie on nie poznałbym Tej strony.

    Oj tak w końcu wiosna. Przedwczoraj pierwszy raz wyszedłem na parę godzin na dwór. Nogi mnie bolały no ale trzeba je rozprostować. Pozdrawiam. Pozdrówcie Franka ode mnie!. 🙂

  2. Ciekawe czy synek jak dorośnie przeczyta całego bloga 😀 Pamiątkę z dzieciństwa to będzie miał jak nikt :] Pozdro dla Ciebi i dla niego 😉

  3. Wiosna idzie na całego, Franio wiosennie pięknie wygląda, ładnemu we wszystkim ładnie, mały słodziak, buziaczki dl Was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. 😉 śliczny przystojniak, genialna czapka i sweterek o koszulce nie wspominając:) super, że powoli, pokolei realizujecie wiosenne plany!!! A w ogole co tam muchy, ważne, że w końcu mamy prawdziwą wiosnę i Franuś ma apetyt! Dobrej nocy Kochani :*

  5. Ja komentuję po raz pierwszy, ale czytuję na bieżąco. Teraz MUSZĘ to powiedzieć: Ale z Franka rzystojniacha. Na 2 ostatnich zdjęciach wygląda jak prawdziwy gentelman. 😀 Uwaga Franek, bo dziewczyny zaczną niedługo za tobą biegać! I Twoja Mama i Tato będą musieli z tobą uciekać bo nie będą mogli Twoich Fanek odgonić!

  6. No cóż mamo pilnuj tego swojego synusia bo się nie obejrzysz a opędzić się nie będzie mógł Franek od adoratorek:) Buziaki:))

  7. Czytam ten post i buzia mi się śmieje od ucha do ucha:)))
    Gabi zadowolona bo z samego rana Frania mogła zobaczyć. A ona „to lubi” (przez week nie zaglądałyśmy)

    Poza tym.
    WIOSNO TRWAJ!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *