Videolblog Franka-odcinek 3, czyli wielkie dziękuję

Dziś bardzo wyjątkowy odcinek videobloga. Trochę reżyserowane przez Mamę, ale mam nadzieję, że będzie Wam miło. Otóż nasi drodzy Czytaczo-Pomagacze! Fundacja „Zdążyć z Pomocą”, której Franio jest podopiecznym zakończyła właśnie księgowanie wpłat z tytułu 1% za rok 2012. Kwota, którą udało nam się zebrać jest zaiste imponująca. Oznacza to, że dzięki Wam Franciszek ma zapewnioną rehabilitację, dogoterapię, ćwiczenia z logopedą oraz integrację sensoryczną na baaaaardzo długi czas. Co piękniejsze, możemy w życie wprowadzić kilka naszych marzeń sprzętowych, o czym na pewno będziemy Was informować.

W imieniu Frania chcieliśmy Wam z całego serducha podziękować, że w momencie wypełniania zeznania podatkowego za rok ubiegły w rubryce dotyczącej jednego procenta wpisaliście właśnie Franciszka. Jesteśmy ogromnie wzruszeni i dziękujemy Wam z całych sił.

Zaś Franio- jak to Franio- dziękuje na swój sposób. Poprosiłam go nawet o piosenkę, ale wyszła raczej szeptanka. Mam nadzieję, że cokolwiek usłyszycie. Aha! Film tradycyjnie zawiera lokowanie produktu, wszak nie od dziś wiadomo, że opakowania wszelkiej maści są najlepszymi zabawkami.

Bardzo wielkie DZIĘKUJEMY! <3

Miłego oglądania:

12 myśli w temacie “Videolblog Franka-odcinek 3, czyli wielkie dziękuję

  1. Cała przyjemność po naszej stronie 🙂 „Jak to, jak to się stało,że mi wypiłeś moje kakao ooo, przecież to mój kubeczek z wiewiórką jest !” „)

  2. I się wzruszyłam….od stycznia znowu w pracy wpisuję klientom których rozliczam Franka 🙂 Ode mnie oczywiście mój prywatny 1% też pójdzie 🙂

  3. Franio jest cudem i jego niesamowite postępy udowadniają, że warto pomagać.
    Liczę że już niebawem znów pojawi się u mnie w biurze rachunkowym mnóstwo osób, niezdecydowanych komu przekazać 1%:))
    Spora część przychodzi już z danymi innych potrzebujących. Najważniejsze że świadomość ludzi z roku na rok jest coraz większa.

  4. No to fajnie, że troszkę uzbieraliście;) Ja też miałem zaległości internetowe stąd ten późny wpis;) W tym roku oczywiście dalej działamy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *