Szczęśliwa siódemka

Pamiętam, jak czekaliśmy na pierwsze urodziny Francesca. Nie dość, że był to powód do wielkiego święta, to dla nas był to swojego rodzaju dowód na to, że się udaje, że warto próbować, że nie wolno nam się ani na chwilę próbować.

I wcale nie jest tak, że kolejne urodziny były dla nas mniej ważne. Każdego roku 15 października jest wielkim świętem wśród naszej rodziny i przyjaciół. Imprezowanie trwa zazwyczaj kilka dni, a my wiemy, że mija kolejny rok, kiedy to Franio jest górą.

Dziś kolejny 15 dzień października. Franio odsypia wczorajszą imprezę, kiedy to przez nasz dom przewinęło się tornado w postaci małych i dużych przyjaciół. Był tort, prezenty i najważniejsze- dmuchanie świeczek. A jeśli o świeczkach mowa. Wiecie, dlaczego jest to tak istotne? Do mnie dotarło to, kiedy montowałam świeczki na torcie. Miałam dwa rodzaje- pojedynczą siódemkę i tradycyjne, których trzeba było użyć siedem. Ile więc Francio miał na swoim minionkowym torcie? Siedem! Oddychanie jest najważniejsze, ale jak się ma tyle siły, by zdmuchnąć siedem świeczek na torcie, to nie ma co ich zastępować i iść na łatwiznę.

Kochany synku!

W dniu siódmych urodzin chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy dumni z tego, jak pięknie idziesz przez życie. Życzymy Ci, byś miał dużo siły na zdobywanie kolejnych szczytów i dużo wyobraźni na tworzenie kolejnych marzeń. Bądź szczęśliwy i beztroski, a nade wszystko nigdy się nie poddawaj.

Bardzo Cię kochamy i jesteśmy dumni, że to z Tobą mam zaszczyt tworzyć rodzinę.

Życzymy Ci kolejnych wspaniałych i hucznych urodzin. My zawsze będziemy obok.

Kochamy Cię,

Mama, Tata i Leoś

 


*za dekoracje urodzinowe dziękujemy partybox.pl

21 myśli w temacie “Szczęśliwa siódemka

 1. Wszystkiego najlepszego Franku … możliwe, że to przypadek ale ja wierzę, że pewnego rodzaju proroctwo … bo śnił mi się Franek. Szanowni Rodzice pozwolili mi porwać Franka na cały dzień – i chociaż Franek był jeszcze słabiutki i ta jego masa mięśniowa licha ale ….tadaaaaam …. Franek był bez respiratora i rurki !!! Gadaliśmy na temat obróbki cieplnej ziemniaków – czyli rzecz o technikach smażenia frytek.
  Życzę Ci tego Franiu.
  Buziaki

 2. Franio,
  wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu, dużo zdrówka przede wszystkim, jeszcze więcej tego cudownego uśmiechu 😀, realizacji wszystkich marzeń, wytrwałości i cierpliwości. Jesteś cudowny i przesłodki. Cała nasza rodzinka ściska Cię bardzo mocno i całuje.
  💋👄❤

 3. Franio! Spełnienia Twoich najskrytszych marzeń i dużo dużo energii, odwagi, siły i uśmiechu na kolejne lata! Walcz chłopaku bo jesteś cudowny i mądry 😉 Skarb rodziców 😉

 4. Franiu Wszystkiego Najlepszego, duzo duzo zdrowia, trzymaj sie chlopie mocno bo jestes przykladem dla wielu dzieciakow, spelnienia marzen i sily do dmuchania swieczek przez nastepnych wiele lat. Podziwiam Cie.

 5. Kochany Franiu
  Bloga czytam od samego początku i uwielbim to robić… Bo jest on o najwspanialszym i najdzielniejszym Chłopcu.
  Chcę Ci życzyć dużo siły i wytrwałości w codziennej walce.
  Bądz dzielny 🙂

 6. Ale piękne życzenia od rodziców dostał mały bohater. Super rodzice mają szczęście mieć super dzielnego chłopaka. Niech Ci się szczęści ,Franiu,zawsze i wszędzie, i bardzo bardzo długo. Niech uśmiech i radość nieustannie goszczą na Twej cudnej twarzyczce.

 7. Cześć Franku! Jesteś Mistrzem!
  Z okazji Urodzin życzę Ci przede wszystkim dużo zdrówka, dążenia w dalszym ciągu do spełniania swoich marzeń, no i oczywiście tak samo dużo, a może i jeszcze więcej miłości którą ofiarują Ci Twoi rodzice, bo razem tworzycie coś czego nie potrafię opisać słowami! Dziękuję Ci, bo właśnie Swoim rozsądkiem udowadniasz jak wielkim darem jest życie!
  Pozdrawiam Tomasz P.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *