Robótka 2016

Jest takie miejsce w Polsce, gdzie mieszkają bardzo wyjątkowi ludzie. Co roku około Świąt, kiedy taszczymy choinkę do domu, wertujemy internety w poszukiwaniu prezentów i martwimy się, czy w tym roku na pewno wystarczy barszczu oni… czekają. Z uwagą śledzą ruch w swoim domu, bo oto sześć lat temu dwie cudne blogerki – Bebe i Kaczka wymyśliły Robótkę!

sztandar_robotka2016_500px

Na czym polega Robótka? Na tym, że siadasz, piszesz coś od serca, naklejasz znaczek i ślesz do Niegowa. W Niegowie dorośli potrzebujący troszkę więcej uwagi, serca i miłości z zachwytem oglądają każdy otrzymany list, każdą otrzymaną kartkę, spijając każde napisane słowo. Swoje dzieło możesz zaadresować do wybranego wychowanka. Jeśli masz ochotę, możesz dołączyć coś wigilijnego pod choinkę. Robótka działa prężnie i dziarsko i z przytupem. A taki był jej zeszłoroczny efekt, wiem na pewno, że nasi Czytacze też maczali w tym swoje dobre serduszka. To co, w tym roku też dacie się namówić?

10 myśli w temacie “Robótka 2016

  1. Idę jutro z pomysłem do naszego żłobka. Jestem ciekawa czy uda się mi się przekonać naszą Panią dyrektor 🙂 Może przy okazji prac plastycznych zrobią dzieciaki jakąś przyjemność na święta innym. Zdam relację z rozmowy 😛 Trzymajcie za mnie kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *