Radio.

Z pamiętnika Celebryty:

Dzień jak co dzień. 😉 Do wszystkich codowności jakich naczytaliśmy/ nasłuchaliśmy/ naoglądaliśmy się o naszym Franku dołączył dziś tworzony jakiś czas temu reportaż dla Programu 1 Polskiego Radia. Nie słyszeliśmy go wcześniej, więc bardzo nie mogliśmy doczekać się premiery. Jesteśmy bardzo wdzięczni Marcie, która Franka znalazła, zakochała się i na przekór zawieszającej się nawigacji przybyła do naszego domu, żeby stworzyć to cudo. Byliście dzisiaj słuchaczami dnia z przysłowiową wisienką w domu Franklinowskich. Bowiem oprócz codziennego rytuału wybiegania mamy do pracy, piosenek Cioci Ani w trakcie rehabilitacji i rozmów ojcowsko- synowskich, byliście nausznymi świadkami wymiany rurki tracheostomijnej. Tak się złożyło, że w dniu wizyty Marty przypadła wizyta Doktora Opiekuna i czas wymiany. Może kiedyś do fonii nagramy wizję i zobaczycie jak taki zabieg może wyglądać. Reportaż jest przede wszystkim stworzony z pasją, wzruszający i taki bardzo Frankowy…

Jeśli ktoś chciałby jeszcze raz usłyszeć o Franku z Frankowic może kliknąć tu———->KLIK

A poniżej dowód na to, że Dziedzic potrafi powiedzieć coś jeszcze oprócz najsłynniejszego radiowego TATA. Jest to niezwykle ważny film, bowiem to pierwszy dowód na to, że Franek posiada też mamę! Kota nie posiada. Początek filmu to ukryta kamera, bo zauważcie, że kiedy tylko Franciszek zorientował się, że jest nagrywany było po mamie. Był tata. Złośliwe to moje dziecię…

Marcie bardzo dziękujemy! Jesteś bossska! 🙂

***

A film dedykujemy i tym samym bardzo dziękujemy Tajemniczemu Darczyńcy, który z pośrednictwem Pani Kasi i Pani Aldony z Fundacji Mimo Wszystko przysłał Frankowi kilkumiesięczny zapas pieluch.

8 myśli w temacie “Radio.

 1. wysluchalam reportazu, wzruszylam sie, pozdrawiam najmocniej!!! Czy jak sie natkne przez przypadek na koszulke z zyrafka to moge podeslac?

 2. Słucham i … pewnie wszyskie słowa podziwu dla was już słyszeliście… więc powiem tylko jesteście piękni! 🙂

 3. Kochana Rodzino Franklinowska, dziękuję za ciepłe słowa! Przyznam, że sama się wczoraj wzruszyłam. Jesteście wspaniałą Rodziną a cudni bohaterowie równa się cudny reportaż:) To zabrzmiało trochę nieskromnie ale nie to miałam na myśli. Jesteście na medal.
  A Frankowi i Mamie Ani gratuluję pięknego „Mama”.
  Całusy,
  ciocia Marta

 4. Aniu, Szymonie,
  przepiękny, bardzo wzruszający reportaż. Jak to dobrze, że Franklin ma tak cudownych i kochających się rodziców.
  Franek jest wyjątkowy bo ma po prostu wyjątkowych rodziców. Wot i cała tajemnica:)
  Buziaki dla całej Waszej fantastycznej trójki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *