Gliatilin

Ignacego musicie znać z naszych historii, ale jeśli nie, to zajrzyjcie do Ignacówki.

Nie chcę się rozpisywać, żeby najważniejsze nie zaginęło wśród literek. Otóż jest lek- nazywa się gliatilin. Lek ten pomaga Ignacemu odnosić sukcesy na miarę największego Dzielniaka. I oto okazało się, że może go nie być, że może zabraknąć. Bo apteki nie mają zapasu, bo hurtownie nie prowadzą, bo producent chce zaprzestać produkcji, bo nieopłacalna. Co wtedy zrobi Ignaś?

Dlatego jego rodzice prowadzą szeroką akcję poszukiwawczą leku o nazwie GLIATILIN. Na zapas. Szukają na całym świecie. Dlatego jeśli czytasz na w Meksyku, Australii, czy Kanadzie sprawdź proszę i skontaktuj się z nami lub z Mamą Ignacego. To bardzo ważne.

Jeśli mieszkasz w Polsce, ale wiesz, gdzie jeszcze można dostać ten lek, także daj znać.

Gliatilin. Tak się nazywa.

 

48 myśli w temacie “Gliatilin

  • Witam.Ja również od wielu miesięcy poszukuję Gliatilinu dla mojego chorego syna,jest to jedyny lek po którym widać jakąś poprawę.Nikt nie potrafi odpowiedzieć dlaczego producent wycofał się z polskiego rynku?gdyż w Niemczech jest on dostępny w kwocie 280zł.za jedno opakowanie.Aptekom,które pomogły mi w zdobyciu tego leku droga pocztową jeszcze raz serdecznie dziękuję.A wszystkim rodzicom którzy mają chore pociechy Życzę w Nowym Roku…Dużo Siły,Wytrwałości,a także samych Życzliwych ludzi na swojej drodze.

 1. Proszę spróbować wpisać np na allegro alfosceran choliny (czyli składnik leku glaiticin) albo Cholini alfosceras na ebay.com Alpha GPC. Są inne produkty o tym samym składzie. Pozdrawiam.

 2. W Polsce jest dostepny odpowiednik Gliatilinu. Nazywa się CITOTROP.
  Jest dużo tańszy od Gliatilinu i dostępny jest bez recepty. W składzie jest CDP-cholina. Inna postać składnika Gliatilinu. Działanie ma dokładnie takie samo. Konsultowałam to ze swoim neurologiem. Mnie pomaga. Polecam wypróbować.

 3. substancja czynna w tym leku to nic innego jak alfosceran choliny, który można nabyć w każdym sklepie internetowym z suplementami diety, bez recepty i o wiele taniej niż w aptece, nie chcę robić reklamy więc nie podaje linków, ale wystarczy wpisać w google alpha-gpc.

 4. Gliatilin (alfosceran choliny) – kapsułki miękkie

  В Калининграде стоит 800-820 рублей упаковка 14 капсул по 400 мг производства italfarmaco
  +7 4012 35-09-84 ( в рабочее время)

  W Kaliningradzie stoją 800-820 rubli opakowywanie 14 kapsul po 400 mg produkcji italfarmaco +7 4012 35-09-84 ( w roboczy czas)

 5. dobry wieczór, „alfosceran choliny”-proszę wpisać na allegro-jest tego pełno we wszytkich sklepach z odżywkami-chodzi o substancję czynną tego leku. Pozdrawiam

 6. Witam, posiadam lek gliatlin w tabletkach 400 mg , zostało mi jeszcze pięć opakowań tego leku i jedno napoczęte. Chciałabym odsprzedać ponieważ mój synek już nie bierze bo mu nie pomagał, lek mam z apteki a był sprowadzony USA. Jeżeli nadal pani potrzebuje tego leku proszę o kontakt email.pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *