Dziękujemy.

Tak jak wcześniej wspominałam,  dzisiaj odbył się koncert z okazji dnia kobiet. Była to impreza zamknięta, na którą zaproszenia wysłano dużo wcześniej. Okazało się, że kilka osób związanych z organizacją całego przedsięwzięcia zna naszego Franciszka i postanowiono połączyć przyjemne z pożytecznym i w czasie imprezy zbierać na rzecz Franka pieniądze.

Znamy już efekt tej zbiórki:

5666,64 zł (pięć tysięcy sześćset sześćdziesiąt sześć złotych i sześćdziesiąt cztery grosze!!!)

Bardzo dużo pieniędzy. BARDZO DZIĘKUJEMY każdemu, kto choć najmniejszym groszem przyczynił się do zebrania tej sumy.

Jednak szczególne podziękowania należą się Organizatorom dzisiejszego koncertu, którymi były Powiat Kaliski i Gmina Opatówek. Swoje pięć groszy dołożyli także: Panowie: Krzysztof Nosal- Starosta Kaliski, Sebastian Wardęcki- Wójt Gminy Opatówek, Słaowmir Musioł- Wójt Gminy Blizanów, Janusz Nowak-Radny Powiatu kaliskiego.

Z całego serca dziękujemy także Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Michałowa, które zajęły się całą zbiórką i z puszkami w dłoniach zbierały pieniądze. Dziękujemy Paniom: Rozalii Ludwiczak, Lucynie Kopeć, Stanisławie Jaśkiewicz, Bożenie Pakrzywa, Grażynie Wietrzych i Elżbiecie Śniegula.

BARDZO DZIĘKUJEMY za zbiórkę, za pomoc, za ciepłe słowa.

W kwestii wyjaśnienia dodam jeszcze, że zebrane pieniądze zostaną wpłacone na konto Franka w Fundacji „Zdążyć z pomocą”. Nie dostajemy gotówki do ręki. Faktury za rehabilitację i sprzęt zostają wysyłane do fundacji i to fundacja wysyła zapłatę za nie.

A powyższa kwota to rewelacja. Bardzo dziękujemy:)

***

O Franciszku napiszę później. Jest 22:24, a on ciągle ze mną gada. 🙂

 

8 myśli w temacie “Dziękujemy.

 1. Aniu,
  fantastycznie, że tylu dobrych ludzi jest wokół Was, że tak Was wspierają. Zresztą…jakże by mogłoby być inaczej – siła rażenia Frania jest ogromna:)
  Niezmiennie uściski dla Was
  A.

 2. Kolejni ludzie o wielkich sercach. Miło się czyta takie wiadomości. Przyjemne zakończenie dnia 😀 Ciesze się razem z Wami, że Franek zdobył kolejne serca 🙂 Byle tak dalej;)

 3. czasami człowiek nie dowie się że otacza go wielu ludzi o wielkich sercach, póki nie stanie się coś złego. z jednej strony cieszę się że macie tylu wspaniałych ludzi którzy w bezinteresowny sposób dzielą się swoją dobrocią, lecz z drugiej strony szczerze wam współczuję, że stało się coś złego, co uruchomiło całą tą machinę dobra. jeszcze przydał by się sposób na całkowite pokonanie Potworzastego i pełnia szczęscia zostałaby osiągnięta. dlatego wszyscy mądrzy doktórzy brać się za badania i wymyślić mi tu sposób na walkę ale już!!!
  pozdrawiam Was serdecznie w ten piękny niedzielny poranek(??)

 4. W końcu udało mi się obejrzeć reportaż o Franusiu. Jestem szczęśliwa.
  Wierze w to, że z Franusiem będzie coraz lepiej. On jest naprawdę wspaniałym, cudownym i wyjątkowym dzieckiem.
  W czerwcu tego roku bierzemy z mężem ślub Kościelny, po ślubie postanowiliśmy także wesprzeć Franka, na tyle ile będziemy mogli 😉
  Jemu się należy wszystko najpiękniejsze świata 😉
  Całusy z wietrznego Gdańska 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *