1% podatku, który działa cuda.

Siedzi, mówi, gryzie, rusza stopami, podnosi plecy, próbuje zginać kolana. Ma rehabilitację, terapię wczesnego wspomagania rozwoju, dogoterapię. Chodzi na basen. Niedługo będzie miał nowy wózek.

Wszystko dzięki Wam. Nigdy nie byłoby nas stać na to, żeby zapewnić Frankowi tyle zajęć. Nie byłoby nas stać nawet na ich połowę, na sprzęt. Dzięki Waszemu 1% podatku Franek rośnie, rozwija się, kopie tyłek Potworzastemu.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą” zakończyła właśnie prace nad księgowaniem podatku dochodowego za rok 2011. Tym samym 1%, który w rozliczeniu za rok 2011 przekazaliście na subkonto Franka w fundacji, już się tam znajduje. Bardzo Wam dziękujemy! Zebrane pieniądze pozwolą nam utrzymać terapie Dziedzica na odpowiednim poziomie. W tym roku w akcję 1% dla Franusia włączyło się naprawdę wiele osób. Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy!

Zrobi to także Franklin. Ponieważ budowanie zdań nie do końca mu jeszcze wychodzi, musiał zdać się nieco na pomoc mamusi. Jednak wyszło przednio. I uśmiech filmowy też wyszedł.

16 myśli w temacie “1% podatku, który działa cuda.

  1. Super FRANIO! Jesteś wielką radością dla wszystkich czytaczy 🙂 Cudnie pokazujesz, że „SIĘNIEDA” nie istnieje! Oby tak dalej dzielny chłopaku <3

  2. nie wiem jak opisac to, co czuje gdy widze jakie on robi postepy. mnie to cieszy i sprawia ze jestem dumna ze on tak pieknie mowi a co dopiero was kochani rodzice…. jestem szczesliwa ze mlody jest taki dzielny i madry i uprzejmy.. mama prosi a on mowi 🙂 no brawo 🙂 w tym roku akcja z 1% w przedszkolu bedzie miala riplej 🙂

  3. Franuś pięknie mówi jak na swój wiek, nie mogę uwierzyć że tak wyraźnie powtarza trudne słowa. Jutro puszczę filmik mojej Dwulatce, a co niech się zawstydzi:P U nas tylko : mama, tata, baba:)

  4. Franiu!
    Dla mnie to zaszczyt i przyjemność móc przekazać 1% posiadaczowi tak pięknego uśmiechu.
    Pozdrawiam od wszystkich Waszych poznańskich przyjaciół (którym wypełniałam pity) i nie tylko 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *