Plac zabaw w minutę

Wyobraź sobie, że masz taką moc: w jedną minutę możesz wywołać przyspieszone bicie serca, uśmiech od ucha do ucha, rumieńce na policzkach, radość, śmiechy i zabawę pewnej fajnej grupy dzieciaków. A jest to grupa szczególna, bo są w niej także dzieci, którym o uśmiech nieco trudniej. Jak to zrobić? A… wiedziałam, że Cię skuszę!Zatem wyjaśniam.

Ignacy (klik) nasz kumpel chodzi do przedszkola integracyjnego w Trzebnicy. Przedszkole owo właśnie zabiera swój majdan i przeprowadza się w nowe miejsce. Ale w życiu, jak wiadomo, czasem chodzi też o pieniądze. Mama Ignacego zgłosiła więc pomysł do projektu Avivy (klik, klik). Jeśli pomożemy Ignacówce nazbierać najwięcej głosów w całym kosmosie, to przy owym przedszkolu stanie najfajniejszy plac zabaw ever! Z najprawdziwszą rakietą!

Spójrzcie, oddanie głosu, raz dziennie zajmie Wam minutę, a może okazać się, że poślecie grupę całkiem fajnych przedszkolaków w kosmos!

Prawda, że budowanie placu zabaw to łatwizna? 😉

Krótka instrukcja obsługi:
1. wejdź na stronę zgłoszonej przeze Ignacówkę  inicjatywy  pod adresem:

http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,426,nie-trzeba-leciec-w-kosmos-zeby-sie-dobrze-bawic-.html

2. kliknij przycisk „Głosuj” (każdy adres email może poprzeć jedną inicjatywę w konkursie, przy czym z jednego adresu IP można oddać dziennie maksymalnie 10 głosów)

3. po przekierowaniu do formularza głosowania wpisz swój adres e-mail, z którego chcesz zagłosować (można to zrobić z kilku posiadanych adresów, powtarzając dla każdego całą, króciutką procedurę), kod pocztowy (wymagany) i zatwierdzić na dole strony swoją decyzję.

4. po odebraniu w poczcie linka potwierdzającego, zaakceptuj ostatecznie oddanie głosu.

Pamiętacie mój blog roku? Albo na jednym wózku? Co to więc dla Was! Mocno liczymy na kosmiczny plac zabaw w Trzebnicy! Ahoj! :*

7 thoughts on “Plac zabaw w minutę

  1. Bardzo dziękujemy, MatkoAnko!!! Z Waszymi przyjaciółmi będzie nam łatwiej 🙂
    A głosów potrzeba baaardzo dużo 🙂
    Sciskamy Was i Wszystkich, którzy zechcą nam pomóc!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *