Orzechowy Gaweł.

Absolutnie nie zamierzam ukrywać, że te wszystkie ochy i achy, które mam przyjemność czytać pod notkami na blogu mają olbrzymi wpływ na moją próżność. Dobrze czytacie- na moją próżność, nie na próżność Franciszka. On jest przecież cudowny. A ja rosnę i puchnę z dumy, że taka mnie przyjemność w życiu spotkała, jak wyjątkowo uroczy syn.

Ponieważ już się wydało, że zaraz po „Na straganie”, Franek przepięknie deklamuje „Pawła i Gawła”- dzisiaj premiera, na którą serdecznie zapraszam! Ku wyjaśnieniu pospiesznie tylko dodam, że z tego co mi wiadomo od Frankowego Taty- Bolo nie był dzisiaj naszym gościem, a tajemnicza „dziewczynka”, to córka Doktora Opiekuna, której anielska uroda, zaprawiła naszego Dziedzica w szkoleniu kontaktów damsko-męskich.  Ach, no i to „kocham Cię”, takie piękne. Z resztą zobaczcie sami:

p.s. Sponsorem dzisiejszego odcinka są orzeszki nerkowca- jedyne, które pogryzie Franciszek i które mógłby jeść o każdej porze dnia i nocy. 🙂

49 myśli w temacie “Orzechowy Gaweł.

 1. Mądry, kochany , słodki, przystojny i w ogóle aaach i oooch! Nic dziwnego , że mama pęka z dumy! Franciszku całuję w obydwa polisie!!! :-* :-*

 2. A ja wcale się nie dziwie,że Mama taka dumna z Syna jest.Franciszek jest naprawdę bardzo zdolny i bardzo przystojny.Pozdrawiamy:)

 3. Mamo Franka wcale się nie dziwię żeś dumna jak paw. Jaki piękny jest Twój post o zarurkowanych zasadach. Myślę go że każdy człowieczek powinien go przeczytać. Zwłaszcza taki co ciągle narzeka i mówi że niedasię.

 4. Franku drogi jestem pod tak wielkim wrażeniem Twojej mowy, że szok normalnie.
  Pięknie i wyraźnie:)
  A orzeszkami rozłożyłeś mnie dokumentnie:)
  Ps. no i pozwalasz Mamie próżną być:)

 5. Pięknie mówi. I pamięta te wszystkie wierszyki. Buduje zdania i w ogóle można z nim już normalnie pogadać. Można pękać z dumy

 6. Zdecydowanie się poprawiła mowa Franciszka, mówi coraz wyraźniej i nie trzeba sie domyslac wiekszosci wyrazów. Jestescie na dobrej, bardzo dobrej drodze :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *