Co to?

Dobrze wiecie, że jestem mamą, która zachwyca się absolutnie wszystkim, co zrobi jej Potomek. Dysk w komputerze pęka w szwach od filmów z cyklu: jak Franio je, jak Franio podnosi rączkę, jak Franio mruga. Zdjęć nie próbuję nawet zliczyć. I ciągle dochodzą nowe i coraz piękniejsze. No, ale jak tu się powstrzymać, kiedy trafiło mi się dziecię piękne i mądre?

Chciałam Wam pokazać, jak to niezwykle piękne i mądre dziecię rozpoznaje zwierzątka. I tyle. Miało być krótko i na temat, a będziecie świadkami tego, jak Nianio wymusza, jak pokrzykuje, jak wymaga i jak wyznaje miłość. Nadal wyłącznie po angielsku. Ciociu Justyno! To dla Ciebie. I wiesz? Ona świeci w ciemności. 🙂 Odezwij się do nas na maila, dobrze?

Nie lubię się przechwalać, kiedy nie mam dowodu w postaci filmu albo fotografii. Ale zdobędę, a już dzisiaj Wam powiem. Franciszek gryzie- to  raz. Franciszek podpiera się rękoma i odrywa plecy od oparcia- SAM.

14 myśli w temacie “Co to?

 1. Jest przesłodki 🙂 to też nasze ukochane książeczki! „Daj” było przecudne 🙂 no i gratulujemy gryzienia, podpeirania się i odrywania plecków, bosko 🙂

 2. Czy mówił Wam już ktoś, że gdyby Franio był pełnosprawny ruchowo to by Wam rozniósł chatę???
  Nie?!?!?!
  No to ja Wam to mówię! 😉
  Najwspanialszy chłopak!!!

 3. Franek jest cudowny,zachwyca mnie od dawna.
  Czy wiesz że Franiu jest zdolniejszy od mojego syna,są prawie równi wiekiem, co powiesz na to aby Kornel pobierał korepetycje od Twego Dziubka? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *