Franklin zapalny

Właśnie przeżywamy pierwszy po tracheostomii stan zapalny górnych dróg oddechowych. Franek dzielnie i wytrwale, matka i ojciec ze stanem przedzawałowym i wybujałą wyobraźnią. Pan Doktor Szef mówi, że i tak długo wytrzymał bez najmniejszego wirusa, bo ponoć u dzieci po tracheo i na dodatek leżących w szpitalu to norma. Powrót do domu? Nawet nie mam mglistego pojęcia kiedy…

Na dodatek okazało się, że Pani Dr Genetyk znalazła w obrębie genu IGHMBP2 (czyli odpowiedzialnego za SMARD1) zmiany, które do tej pory nie były notowane w żadnej bazie i literaturze fachowej. Czyli szał po całości. Na ostateczny wynik i potwierdzenie (a matka się łudzi, że może zaprzeczenie?) diagnozy trzeba będzie poczekać jeszcze bardzo długo.

Z wieści towarzyskich:

1) odwiedziły nas i nawet skomentowały słynne Mamy słynnych Dzieciaczków walczących z SMA I- Preclowa Mama i Antkowa Mama (prawie nasza sąsiadka)- za odwiedziny dziękujemy i jak tylko nauczę się dodawać odnośników lub wujek P. w swej wielkiej dobroci zrobi to za mnie, zaraz Was reklamujemy na Frankowym podwórku.

2) Robert i Asia zostali dziś Rodzicami- GRATULUJEMY, wybuziakujemy po majówce:-))))))

3) Aaaa, i prawie bym zapomniała. Kate i Will wzięli ślub. Oj, nasuwa mi się tyle wredności, że tylko pogratuluję. Ciociu Suzano, żadne z nas romantyczki!

….

A przed nami wielka majówka…

9 myśli w temacie “Franklin zapalny

  1. Eeee bo kto by tam chciał taka sukienke, taka ceremonie i takiego ksiecia. Pfii! My juz mamy naszego małego ksiecia ( wspólnego:)) ale za to najcudowniejszego i najprzystojniejszego!! Franciszek Cudowny- tak sie zowie!
    P.S Mogę mowic do Ciebie mamo?? Na poczet przyszlej teściowej?:))

  2. No proszę Cię! A co Ty wniesiesz w posagu?! No bo czymś musisz zrekompensować Franklinowi swoją średniowieczną metrykę:-)))

    Mów mi „mamusiu”:-)

  3. smiem zauważyć, że Książę William łysieje… kto by tam chciał łysego księcia 🙂

    trzymam kciuki za miły weekend oraz przeganianie wirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *